Hizmetlerimiz


Özelleştirilmiş Profesyonel & Güvenilir Hizmetler

Ürün ve hizmetlerimizde güvenilirlik ve profesyonellikten taviz vermeden müşterilerimizin memnuniyeti; başarı esasımızdır.

Bu esasımızla inanıyoruz ki; müşterilerimiz, bizleri bulunduğumuz sektör ve pazarların öncüsü ve lideri yapacaklardır.

Bir çok dekorasyon ürün markalarının uluslararası satış noktası olan Alter Yapı bununla birlikte projelere özel mobilya tasarımlarının üretim sorumluluğunu 2015 ‘ten bu yana başarıyla yerine getirmektedir.

Mimarlık

Tasarım, teknoloji, estetik, zaman, bütçe, malzeme, planlama kavramlarını yoğurarak kamu, sanayi ve konut projelerinde ,her metre karesini projenin hedefine uygun en optimum şekilde tasarlayan Alter Yapı mimarları, kurulduğu günden beri Türkiye ve birçok ülkede marka projelerde imzası bulunmaktadır.

Uzman mimari ekibiyle birlikte, özel tasarım mobilya, aydınlatma ve dekorasyon ürünlerinden oluşan koleksiyonunu oluşturmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine satış , ve uygulama işlemlerine devam etmektedir.

İnşaat ve Proje Yönetimi

İnşaat projelerinin her alanında sorumlulukları üstlenebilecek ekibi ile Alter Yapı, gerek Türkiye’de gerek yurtdışında birçok sanayi, konut ve kamu inşaat projelerinde referans noktası olmuştur.

Çevre ve Peyzaj

Çevre düzenleme, yeşil alan ve sert zemin tasarımı, bitki ve materyal seçimi …
Çevre ve peyzaj projelerinin uzmanlık gerektiren her alanında, insan ruhuna en uygun ortamı sağlamak amacıyla Alter Yapı hizmet vermektedir.

Yeşilin ve doğallığın mimari projelerde daha çok yer alması gerektiğine inanan Alter Yapı, dikey bahçe sektöründe "gardenatwall" markası ile ülkemizde ve yurtdışı projelerinde referans adres olmayı amaçlamaktadır.

Güvenlik Teknolojileri

Alter Yapı olarak projelerimizde, kamu, ticari veya bireysel projelerde, uzman ve tecrübeli ekibimiz ile gereksinim duyulacak izleme, denetleme, kimlik tanımlama, geçiş kontrol sistemleri, alarm sistemleri, trafik güvenlik sistemlerini kurmakta, işletmekte ve teknik desteğini sağlayabilmektedir.